Dodig i Melo ostaju u igri za polufinale Mastersa

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 15.11.16. | 20:50

Hrvatsko-brazilski par pobijedio je Hueya i Mirnyia rezultatom 7-5, 6-4.

Hrvatski tenisač koji je izborio završni Masters turnir u Londonu u konkurenciji parova, upisao je prvu pobjedu sa svojim partnerom Marcelom Melom.

U prvom setu, hrvatsko-brazilska kombinacija je pokazala bolju uigranost. Pri rezultatu 1-1, prvi put su uzeli servis filipinsko-bjeloruskom paru, ali ovi su se uspjeli vratiti kod 5-5. Međutim, Dodig i Melo su odmah u sljedećem gemu vratili 'break' prednosti i mirno odservirali za 7-5.

Drugi set je bio nešto izjednačeniji, jer su oba para čvrsto držali servise. Jedina 'break-lopta' drugog seta bila je pri rezultatu 4-4, a Dodig i Melo su je 'objeručke' prihvatili i mirno priveli susret kraju.

Za prolaz u polufinale i produljenje zajedničke suradnje, Ivan Dodig i Marcelo Melo igrat će protiv izravnih konkurenata – braće Bryan.

Podsjetimo, od sljedeće godine, Ivan Dodig je najavio da će igrati u paru sa Španjolskim tenisačem Marcelom Granollersom.