Čilić osmi put u nizu izgubio od Del Potra i ispao s Roland Garrosa

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 07.06.18. | 14:55

Nije bilo prave šanse.

Marin se vratio u drugom setu i izjednačio te poveo u trećem setu i činilo se kako lomi meč na svoju stranu, no tu je bio kraj. Delpo je tada ubacio u brzinu više i treći set dobio sa 6:3 te poveo, a onda u četvrtom završio posao sa 7:5.

Zasluženo je slavio Argentinac koji je servira nešto stabilnije i uvjerljivije, manje je pružao prilika na svojem servisu i izborio je meč s Nadalom koji je bez problema prošao Schwartzmana nakon početnih problema. Delpo je bio bolji u ključnim trenucima kada Marin nije znao iskoristiti svoje šanse i to je presudilo meč.

Nije ovo iznenađenje jer ovo je osma pobjeda Del Potra u nizu u međusobnim mečevima i nastavio je veliku dominaciju nad Čilićem koji još od Montreala 2011. godine ne zna kako svladati moćnog Argentinca.