Matija Habljak/PIXSELL

Futsal Dinamo nakon produžetaka slomio Olmissum u prvoj utakmici finala

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 03.05.24. | 22:50

U dodatnih deset minuta one man show odradio je Luka Perić, koji je zabio sva tri pogotka za Dinamo

Futsal Dinamo izvojevao je pobjedu 6-4 nakon produžetaka u prvoj utakmici finala HMNL-a. Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo pogodaka, u drugom se otvorilo. Olmissum je poveo u 27. minuti pogotkom Jeremyja Bukovca, a poravnao je u 33. Nikola Zonjić, koji je lijevom nogom pogodio nakon okreta s desetak metara.

Futsal Dinamo stiže do preokreta golom Tihomira Novaka u istoj minuti, no Antonio Sekulić u 38. poravnava rezultat na 2-2. Kristijan Čekol je zabio gol za 3-2 13 sekundi prije kraja, a onda Duje Kustura šest sekundi prije kraja odvodi ogled u produžetke.

U dodatnih deset minuta one man show odradio je Luka Perić, koji je zabio sva tri pogotka za Dinamo. Olmissum je zabio jednom u produžetku, a strijelac je bio Antonio Sekulić.