REUTERS/Kai Pfaffenbach

VIDEO Bayer Leverkusen pobjedom se vratio na prvo mjesto, Stanišić ponovno nije nastupio

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 29.10.23. | 19:55

Gledali smo napetu završnicu

U posljednjoj utakmici 9. kola njemačke Bundeslige Bayer je u svojoj BayAreni svladao Freiburg s 2-1 i tako se zadržao na vrhu ljestvice.

Florian Wirtz je u 36. minuti iz solo akcije doveo domaću momčad u vodstvo. U 61. minuti Bayer je udvostručio prednost, kad je Jonas Hofmann pogodio vratnicu, a lopta se od gostujućeg vratara Atubolua odbila u mrežu. Freiburg je u 70. minuti golom Manuela Guldea samo uspio smanjiti zaostatak.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE (Sportklub)

Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić nije ulazio u igru.

Bayer je u vodstvu s 25 od 27 mogućih bodova. Dva boda manje ima aktualni prvak Bayern, a po 21 bod imaju Stuttgart i Borussia Dortmund. Na petom mjestu je RB Leipzig s 20 bodova. Na začelju su Koeln sa četiri i Mainz s tri boda.